GPS NAVIGACE

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "GPS - Global Position System". Weblog je součástí zpravodajského, vzdělávacího a informačního portálu AKA MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Obsahem jsou stručně komentované odkazy na pozoruhodné zdroje informací na webu, v knihách a v časopisech. Jazyk: český,anglický a německý. Povšimněte si možnosti nastavení RSS čtečky.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

5.07.2007

GPS praktická uživatelská příručka


Computer Press připravuje pro letní měsíce vydání knihy, která by měla představovat aktuální a komplexní pohled na problematiku GPS. Kniha vyjde pod názvem "GPS Praktická uživatelská příručka". Bude mít 250 stran.
Anotace knihy na stránce CPressu zní:
"Technologie GPS je v poslední době ohromným fenoménem a s přístroji umožňujícími určit polohu, nalézt cestu k cíli nebo informovat o dopravních omezeních se setkáváme jak v autech, tak i na kole nebo při pěší turistice. V naší knize se seznámíte s druhy GPS přijímačů, prozkoumáte automobilovou navigaci, naučíte se využívat GPS na výletech a poznáte jiné možnosti využití navigace, například i při hraní golfu."
Více se dozvíte ZDE.