GPS NAVIGACE

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "GPS - Global Position System". Weblog je součástí zpravodajského, vzdělávacího a informačního portálu AKA MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Obsahem jsou stručně komentované odkazy na pozoruhodné zdroje informací na webu, v knihách a v časopisech. Jazyk: český,anglický a německý. Povšimněte si možnosti nastavení RSS čtečky.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

5.11.2007

List of Free GPS Software - (ENG)

Na níže uvedené adrese najdete bohatý rozcestník odkazů na webové stránky, odkud si můžete stáhnout sw pro práci s GPS. Autor seznamu pečuje o jeho aktualizaci. Dnes, t.j. 11.5.07 je nabízen seznam o 86-ti položkách a je z května 2007. Autor nabádá k opatrnosti při využívání programů, jelikož nejde ve všech případech o plně profesionální produkty.
Seznam je rozdělen:
- Totally Free GPS Software
- Free Trial or Demo GPS Software
Pokud se týká map pro GPS, uvádí autor následující:
"If you're looking for free GPS maps, Travel By GPS has many from around the world. Travel By GPS has a search feature where you can enter your preference, whether it be hiking, fishing, driving, or boating. Once you download the maps to your PC, the website has links to software (one program is available for free) to manage your maps and upload them to your GPS receiver."
Seznam-rozcestník najdete na adrese ZDE.