GPS NAVIGACE

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "GPS - Global Position System". Weblog je součástí zpravodajského, vzdělávacího a informačního portálu AKA MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Obsahem jsou stručně komentované odkazy na pozoruhodné zdroje informací na webu, v knihách a v časopisech. Jazyk: český,anglický a německý. Povšimněte si možnosti nastavení RSS čtečky.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

5.08.2007

Zajímavé hry s GPS?

Na straně 21 v 10/07 časopisu Svět počítačů, jsem našel zajímavou zprávičku - cituji:
"Víte, že ...
Pro dlouhé chvíle jsou připraveny i zajímavé hry, jež využívají GPS navigaci nebo vestavěný kompas. Lze si tak zahrát na př. modifikaci známých Asteroidů, kde raketu ovládáte otáčením GPS, nebo se procházet ve virtuálním bludišti a sbírat vlajky. Netradiční je také vestavěné Pexeso, rozložené karty se vám zakreslí do mapy a pro otočení kartičky na místo musíte nejprve fyzicky dojít.Přístrojn také dokáže odhadnout prognózu lobu ryb podle polohy, data a času a navrhne nejlepší časy během dne."
Zpráva je uvedena u textu "Navigace do každého terénu" a týká se zřejmě přístroje GARMIN GPSMap 60CSx. Nevyzkoušel jsem to, jelikož přístroj nevlastním!