GPS NAVIGACE

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "GPS - Global Position System". Weblog je součástí zpravodajského, vzdělávacího a informačního portálu AKA MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Obsahem jsou stručně komentované odkazy na pozoruhodné zdroje informací na webu, v knihách a v časopisech. Jazyk: český,anglický a německý. Povšimněte si možnosti nastavení RSS čtečky.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

6.08.2007

Extra GPS

Tak nazvala redakce časopisu EXTRA PC svůj 3-stránkový příspěvek do pokladnice informací o GPS. Na první stránce je nabídka čtyř pozoruhodných produktů čtyř dodavatelských firem:
- www.mio-tech.be
- www.garmin.cz
- www.asus.cz
- www.tomtom.com,
doplněná o několik aktualit:
- Elko bude vozit E-Ten
- Nové mapy České republiky
- Navigon na českém trhu
- Google Earth česky a
- Nová verze TopoCzech.
Druhá stránka je věnována hodnocení produktu Evolve X261 GPS, nabízenému údajně za pouhých 5200,- Kč. Text je uveden slovy: "Ceny navigací klesají tak rychle, že nejlevnější modely dnes seženete za pět tisíc korun. Evolve GPS je příkladem takového přístroje a navíc nabízí také přehrávání hudby a videa.
Třetí strana je věnována kapesnímu přehrávači s GPS - Mio H610, u kterého je, podle autora článku, navigování de fakto jen doplňkem. Jde především o přehrávač hudby, videa a prohlížeč fotografií. Podle autora je H610 určen především pro aktivní ženy.